Co było ostatnio.

  • dscf6472
  • dscf7160
  • 20190624_084427
  • dscf6590
  • dscf6541
  • dscf6994
  • 65166225_385716155418206_1645946972382691328_n
  • dscf6478
  • dscf6647
  • dscf6873
  • 20190701_082124
  • 20190625_093432
  • dscf6159

Sponsorzy

  • best
  • cjblok
  • karpatbud
  • logo gminy
  • nad
  • Dobordzieje
  • Dobordzieje
  • Dobrodzieje
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Regaty Optymistów na Stawie Traczewskich w Głogowie Małopolskim

W niedzielę 10 września na Stawie Traczewskich w Głogowie Małopolskim Uczniowski Klub Sportowy „ŻAGIELEK” wspólnie ze Stowarzyszeniem FREGATA zorganizował zawody żeglarskie (regaty), w których udział wzięły dzieci uczestniczące w zgrupowaniach żeglarskich LIPIE 2017.

Przy sprzyjającej pogodzie, liczne grono zawodników - amatorów rywalizowało o Puchary, które ufundowali: Burmistrz  Głogowa Małopolskiego - Paweł Baj, Prezes Stowarzyszenia FREGATA - Wojciech Wikiera oraz Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „ŻAGIELEK” - Wojciech Dudek.

Podczas każdej konfrontacji na twarzach zawodników widoczne były emocje, zaangażowanie oraz wola zwycięstwa. Emocje udzielały się także rodzicom licznie zgromadzonym wokół Stawu Taczewskiego w Głogowie Małopolskim. Nie zabrakło owacji, braw, okrzyków radości i jęków zawodu.

Ostatecznie w Regatach o Puchar Burmistrza Głogowa Małopolskiego zwyciężył Dawid Wikiera,   w regatach o Puchar Prezesa Stowarzyszenia FREGATA pierwsze miejsce zajął Stanisław Kawa, a Puchar Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego „ŻAGIELEK” wywalczył Nikodem Kata.

W trzech wyścigach łącznie wystartowało 25 dzieci.

Szczegółowe wyniki:

Regaty o Puchar Burmistrza Głogowa Małopolskiego

I-miejsce – Dawid Wikiera

II miejsce – Maja Padwińska

III miejsce – Eryk Polak

IV miejsce – Jędrzej Głowiś

V miejsce – Bartosz Kawalec

VI miejsce – Piotr Białek

VII miejsce – Tymon Wikiera

VIII miejsce – Bartosz Mroczek

Regaty o Puchar Prezesa Stowarzyszenia FREGATA w Głogowie Małopolskim

I-miejsce –  Stanisław Kawa

II miejsce –  Kamil Jarochowicz i Filip Gajecki

III miejsce – Patryk Gieroń i Wiktoria Barć

IV miejsce –  Kinga Niemiec i Zuzanna Dörfler

V miejsce – Łucja Bocheńska i Hanna Górska

VI miejsce – Maksymilian Furman i Michał Depa

Regaty o Puchar Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego „Żagielek”

I-miejsce –  Nikodem Kata

II miejsce –  Elżbieta Kawa

III miejsce – Martyna Dörfler

IV miejsce – Kamil Kawa i Jakub Gajecki

V miejsce – Dominika Baran

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież