Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

„ŻAGLE ŁĄCZĄ NIEPEŁNOSPRAWNYCH”

To kolejna inicjatywa, w którą aktywnie zaangażowali się członkowie Naszego Klubu. Przedsięwzięcie, jest kontynuacją ubiegłorocznego projektu „Podkarpacki Dzień Dziecka pod żaglami dla dzieci niepełnosprawnych z województwa podkarpackiego”, organizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „ISKIERKA” w Kolbuszowej Dolnej i ma na celu popularyzację żeglarstwa wśród osób niepełnosprawnych.

W tym roku z zajęć żeglarskich skorzysta 20 osób niepełnosprawnych z czterech powiatów województwa podkarpackiego.

Zajęcia odbędą się w dniach 17 – 18 września bieżącego roku w ramach dwudniowej wyjazdowej imprezy środowiskowej, podczas której, uczestnicy pod okiem kadry z Uczniowskiego Klubu Sportowego „ŻAGIELEK” i Stowarzyszenia „FREGATA” będą żeglować na łodziach kabinowych, po różnych zakątkach Jeziora Solińskiego.